Lux ve Muhafız Lux Kostümü Bedava !

Bu haber Etkinlik Haberleri kategorisine tarafından 28 ay önce eklendi.
Lux ve Muhafız Lux Kostümü Bedava !

Türkiye Büyük Finali’nde heyecan bu hafta sonu doruk noktasına çıkıyor. Heyecanın yükselmesi ile beraber Türkiye Sunucusu’na özel hediyelerimizin de sayısını artırıyoruz. TBF şerefine sınırlı sayıda dağıtacağımız Lux şampiyonu ve  Muhafız Lux kostümünü kazanabilirsiniz! Nasıl mı? Lux şampiyonunu ve Muhafız Lux kostümünü kaçırmamak için yapmanız gereken, League of Legends Facebook Şampiyona sayfası’nı beğenmek ve Perşembe gecesinden (23:59) Pazar gecesine (23:59) kadar açık olacak Muhafız Lux Kazan uygulamasını kullanmak.

Sayfayı zaten beğenmiş olan sihirdarlar da bu uygulamayı kullanarak aynı ışıltılı kostümün sahibi olacak. Yani bu kostümü kazanmak için sayfayı beğenmeniz ve açılacak olan uygulamaya girmeniz yeterli.

TBF ve eSpor hakkındaki tüm gelişmeleri, turnuvaları, yeni haberleri ve güncel maç sonuçlarını görmek için ihtiyacınız olan her şey artık burada, hem de Lux şampiyonu ve Muhafız Lux hediyesi ile : League of Legends Facebook Şampiyona sayfası!

Adalet Meydanlarında görüşmek üzere!

Etiketler: Tbf lux muhafız lux skin riot lol
Kelime Yoğunluğu: ccedil muhafız kostmn

Yorum Yaz (0)

SON TWEETLER
HABER BÜLTENİ

Her gün sabah düzenli olarak sitemizdeki haberleri mail ile almak için mailinizi yazın!

İLETİŞİM
  • Yeşilbahçe Mh. 1471 Sk. No:10/8, Muratpaşa, Antalya
  • +90 (850) 302 5544
  • iletisim@sihirdarvadisi.com
HAKKIMIZDA

SihirdarVadisi.com; League of Legends Dünya’da son 5 yıldır en çok oynanan online oyunu seçilen ve otoriteler tarafından yüzlerce ödüle layık görülen League of Legends oyununa özel Türkiye'nin en büyük topluluk yapılanmasıdır.

DMCA.com Protection Status